کفش های جذاب پرینت شده ی سه بعدی

طراحان هنگ کنگ مجموعه کفش های جذابی توسط پرینتر سه بعدی ساختند

فن آوری پرینتر سه بعدی در سال های اخیر درهای  خلاقیت را در زمینه ی طراحی فشن باز کرده است. ما شاهد ارائه طرح ها و مدل های زیبا و جدید سه بعدی هستیم که هرزگاهی توسط طراحان منتشر می شوند. از جدیدترین مجموعه ها مجموعه خارق العاده کفش های پرینت شده ی سه بعدی است که به عنوان بخشی از مسابقه طراحی کفش سالانه منتشر شده است.

این مسابقه سالانه توسط فدراسیون هنگ کنگ و شورای توسعه تجارت هنگ کنگ برگزار می شود. در این سال با گردآوردن تعدادی از طراحان محلی که خود شاهد ساخته شدن طرح ها نیز بودند انجام شد. در این میان تعدادی از کفش های طراحی شده ویژگی های کاملا خیره کننده و رنگارنگ را داشته اند. در طول ماه سپتامبر از این کفش ها در مرکز نمایشگاه و کنوانسیون هنگ کنگ بازدید می شود.

hong-kong-designers-unveil-vibrant-shoe-collection-stratasys-j50-printer-8

 

hong-kong-designers-unveil-vibrant-shoe-collection-stratasys-j50-printer-5

 

hong-kong-designers-unveil-vibrant-shoe-collection-stratasys-j50-printer-3

 

معاون رئیس جمهور Steven Au، در این همایش سالیانه گفت: این مدل کفش ها دقیقا نمونه هایی از توانایی و قدرت پرینت سه بعدی را نمایش می دهند. در جاهایی که پیچیدگی طرح امکان ساخت را میگرفت، فن آوری پرینت سه بعدی این امکان را به ما می دهد تا طرح های غیرقابل اجرا را بتوانیم بسازیم.

البته قسمت های درخشان و نگین دار کفش ها قابل پرینت کردن توسط پرینت سه بعدی نیست، کفش ها توسط پرینترهای سه بعدی چند رنگه پرینت می شوند. یک جفت از کفش ها به نام God of Thunderbolt  (خدای رعد) کفشی مناسب و زیباست که برای قدم زدن در خیابان طراحی شده است.

hong-kong-designers-unveil-vibrant-shoe-collection-stratasys-j50-printer-2

 

hong-kong-designers-unveil-vibrant-shoe-collection-stratasys-j50-printer-9

 

یک شرکت پرینت سه بعدی بنام Stratasys که خدمات جالبی را با استفاده از سیستم های فنی خود به هنر ارائه می دهد از اینکه بخشی از این پروژه باشد ابراز خوشحالی کرده است. فرد فیشر به عنوان مدیر عامل عملیات Stratasys در آسیا و اقیانوسیه اعلام کرده: ازینکه ما بخشی از رقابت طراحی کفش با ffhk باشیم بسیار خوشحال هستیم، این طرح ها نمونه های بزرگی از توانایی پرینت سه بعدی در طراحی و تولید انواع مختلف محصولات می باشد. امکانات با چاپ سه بعدی  واقعا بی حد و حصراست، و ما مشتاقانه منتظر دیدن و تحقق ایده های جدید تر و انقلاب جدیدی در بازار هستیم.

شکی نیست که طرح های جذاب پرینت شده ی سه بعدی کفش ها بر روی بازار کفش محلی هنگ کنگ بسیار تاثیرگزار خواهند بود. حتی می توانند بصورت بالقوه ای برروی بازار طراحی کفش های بین المللی نیز موثر باشد. با این حال این سوال باقی می ماند آیا شما این کفش های پرینت شده ی سه بعدی را می پوشید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تشخیص ربات و انسان * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.